Přeskočit na obsah

Propaganda je ubohou náhražkou za lidovou moudrost

Není zde nikde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus atd. všude je propaganda a cenzura! Moje hra a moje pravidla o tom je propaganda a cenzura, která stvořila konzumní očistec, ve kterém jsou místo lásky peníze a místo pravdy zde je lež.

Když stará propaganda nefunguje, tak je evolučně nahrazená novou propagandou, a tak místo náboženství je zde politika a místo krále je zde prezident. Tak jako je naprogramovaný počítač, tak je i propagandou chybně naprogramováno naše myšlení.

Kdo chce v klidu v konzumním blázinci s pokryteckými blázny žít ten musí bláznem být, o tom to zde je, normální lidi většinou skončí v blázinci nebo ve vězení, co s tím lze udělat? Je naivní věřit tomu že politické volby něco k lepšímu změní, politikům jde jenom o to se dostat ke státním korytům!

Potřebujeme nutně staré nahradit za nové jiná možnost zde pro nás není, nahradíme proto oblečené opice za autonomní roboty, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti a nejsou s nimi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se eliminují v krematoriu jako evoluční odpad. 

 

Štítky: