Vše zde jsou příčiny a jejich následky, a tak je zde napětí mezi protiklady a tato energie vytváří evoluční proces který chybné správným nahrazuje, komu není rady od lidové moudrosti tomu nejde už pomoci. Vnímám čas a prostor jako továrnu na iluze, ve skutečnosti zde není vesmír a život, existují zde jenom atomy a data, z malého vzniká veliké a po čase se to rozpadá zase na malé, je to nekonečný proces vzniku a zániku, není zde nikde pevný bod vše je v pohybu, a i když se nám zdá že je zde něco pevným bodem tak je zde tento pevný bod dočasně.

Staré je mrtvé ať žije nové o tom je svět, ve kterém vše existuje, zaniká jak to, co je hmotné tak i to co je nehmotné, jedinec zde nic neznamená i když je tento jedinec; králem, papežem, guru, prorokem, mesiášem, prezidentem, celebritou, milionářem, ředitelem atd. vše je zde divadlo ve kterém si nuly hrají na veliké číslo.

Slova nemají žádnou hodnotu, protože je to teorie, hodnotu má praxe, díky které vznikají hodnoty, vše je zde o kopírování, protože něco může vzniknout jenom z něčeho, proto informace a programy vznikají z informací a programů, z nuly nejde udělat číslo! Jsme v přelomové evoluční době, kdy budou pitomci nahrazení za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde pitomci tak zde nejsou s pitomci problémy, podívej se do zrcadla a v zrcadle spatříš pitomce co dělá pitomosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..