Program globální optimalizace

Nejde si nevšimnout, jak se všude hromadí nepořádek, v počítači s Windows je možné použít programy které najdou v počítači nepořádek a ten uklidí, na světě je veliké množství ubožáků, co na nás parazitují, a tak vytvoříme program globální optimalizace který eliminuje nepotřebné ubožáky. Nic nového pod sluncem v přírodě se neustále díky boji o existenci eliminují ubožáci a nikdo to nebere za chybu.

Vnímám lidi jako porouchané inteligentní stroje na baterky, opravovat draho tyto stroje se už ekonomicky nevyplatí, a tak dojde na optimální recyklaci. Zavede se pro lidi globální průkaz kvality s roční platností od narození do smrti, pokud někomu nebude v nemocnici tento průkaz o rok prodloužen, tak dojde k recyklaci ubožáka, takto se eliminuje degenerace a přelidnění, globální nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí umělé inteligence a autonomních robotů, pro nikoho na světě nebude výjimka nebo imunita, padni, komu padni. 

Často slyším to, že člověk není věc a že člověk je něco velmi hodnotného. Pokud je člověk něco hodnotného proč zde jsou pro člověka; inflace, pandemie, války, otroctví, vězení, blázince atd. hodnota všeho je závislá na situaci! Pro viry a parazity nemá člověk žádnou hodnotu a s tím nejde nic dělat! Z pohledu vědy je člověk invazní parazit, který napadl egoisticky ekosystém a napáchal zde mnoho škody, protože se řídí heslem po mě potopa, a tak díky člověku začínají stoupat díky oteplování hladiny u oceánů. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..