Přeskočit na obsah

Profesionální využití času

Všude dlouhodobě dochází ke špatnému využívání času a následkem je nedostatek času na to co milujeme, je zde mnoho teorie o tom, jak by se měl čas správně využívat v praxi tyto teorie nefungují. Správné využití času je o optimalizaci a automatizaci, nic nového pod sluncem v přírodě neustále dochází k optimalizaci a automatizaci, vymýšlíme neustále to, co je v přírodě dávno vymyšleno a otestováno praxí.

Všechny chyby, které děláme jako lidi mají společné příčiny a jde zde o to, že jsme praxi nahradili za teorie, které jsou nám svaté. Největší chybou, kterou děláme trvale a všude je dobrota k tomu co si naši dobrotu nezaslouží, obrazně zaléváme plevel a krmíme parazity, proto je všude blbá nálada a tím i veliká spotřeba piva a cigaret.

Představte si, že jste přišli na to, jak vyrábět levně a kvalitně autonomní inteligentní roboty, co by mohli nahradit globálně rychle zaměstnance a funkcionáře, pokrytecká společnost nemá ale zájem tyto roboty vyrábět, protože by lidi neměli práci za mzdu a tím by se z lidí stali jenom nepřizpůsobiví příživníci co škodí egoisticky civilizaci. Vše je zde postaveno na otroctví a pokud otroctví evolučně zanikne tak se už nebude moci plýtvat časem lidí na pitomosti.

Štítky: