Profesionální štědrost a lakomost

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je o tom, čemu dáme prioritu, protože nám to přinese užitek, naši dobrotu si musí každý zasloužit, od narození je zde snaha z nás udělat pomocí reklamy amatéry co budou mít po celý život pitomou náladu, protože dělají jako pitomci pitomosti. Je to jako s nákupem fotoaparátu, většina lakomců si koupí pitomý fotoaparát a potom se diví tomu, že jejich fotky jsou pitomé.

Vyzkoušel jsem za padesát let mnoho fotoaparátů a za nejlepší fotoaparát roku 2021 považuji Canon EOS R5, objektiv Canon RF 24-240 mm f/4-6,3 L IS USM a objektiv Canon RF 14-35 mm f/4L IS USM. Pokud se vám zdá cena vysoká tak zkuste Canon EOS 250D a objektiv SIGMA 18-200mm f/3.5-6,3 pro amatérské potřeby bohatě stačí. 

Tak jako jsou veliké rozdíly mezi fotoaparáty tak jsou i veliké rozdíly mezi lidmi, často dochází k tomu, že se na vysokou funkci dostane člověk, který tam nepatří, a tak následkem je bída a zaostalost, naštěstí to už nebude trvat evolučně dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se zamezilo roznožování lidí, které už civilizace k ničemu nepotřebuje, bude to globální genocida, vše je zde evolučně dočasně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *