Rubriky
Práce

Profesionál potřebuje profesionální organizaci

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Z dálky všechny lidské organizace vypadají jako profesionální, ale z blízka zjistíte, že každá lidská organizace není profesionální, kde je chyba v tom, že lidské organizace nejsou profesionální? Chyba je ve vzdálenosti mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou v organizaci dole, čím větší je tato vzdálenost tím více je organizace amatérská. Všechny krize které skončí konfliktem nebo válkou, mají vždy příčinu v tom, že je zde veliká vzdálenost mezi těmi co jsou nahoře, a těmi co jsou dole, jde o klasickou srážku s blbcem. Jakmile se někdo dostane díky protekci nahoru, tak se z něj stává automaticky blbec, protože se on mnoho vzdálil od těch, co jsou existenčně dole. Vše zde je hra o hodnoty, pokud v této hře mají protekci ti co jsou nahoře tak se z těch co jsou dole stávají amatéři co mají deprese, ryba smrdí od blbé mocné a bohaté hlavy.

V minulosti byla moc a bohatství záležitostí uzavřených rodin, kdy prvorozený syn se automaticky stával dědicem moci a bohatství, vše bylo kastovně a třídně pevně uzavřeno po mnoho tisíciletí, ten kdo se narodil jako ubožák ten i jako ubožák umřel. Války v nahotě odhalují to, že ubožáci zde mají pro ty co jsou nahoře nulovou hodnotu, a tak miliony mrtvých ubožáků ve zbytečné válce to je jenom nudná statistika, tragédie je pokud zemře prezident nebo celebrita. Pokud by demokratické volby mohli eliminovat rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se demokratické volby okamžitě zakázali, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si ti co jsou na mediálním jevišti hrají na to, co ve skutečnosti vůbec objektivně nejsou.

Bohatá organizace je zde díky tomu, že ti co v organizaci vytvářejí hodnoty, jsou ubožáci, nadbytek pro ty co jsou nahoře je možný jenom díky nedostatku pro ty co jsou dole, o tom to zde všude na světě, mnoho tisíciletí je! Nejspíše se mnou souhlasíte a říkáte si, je vůbec možné s tímto starým lidským egoistickým problémem, něco konečně udělat? Řešení je v tom začít profesionály vyrábět v továrně, vše se dneska vyrábí v továrně ve velkém, a na profesionály se zapomnělo. Levně a kvalitně vyrobit profesionální zaměstnance a profesionální výchovou je psychicky nastavit, o tom je moderní konzumní doba, profesionální zaměstnanci v organizaci se stanou jenom statistickým číslem s nulovou hodnotou.

Pokles kvality nebo výkonu, bude pro zaměstnance znamenat eliminování a recyklování, vše v každé lidské organizaci bude řídit jenom umělá inteligence a ta eliminuje protekci a egoismus. Peníze nesmrdí o tom je ekonomika v moderní konzumní civilizaci, dělej vše profesionálně a zisk se automaticky dostaví, rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, je amatérské řešení, a proto je zde všude blbá nálada, a tím i veliká konzumace cigaret, a alkoholických nápojů. Skončí období ve kterém bylo málo těch co táhli ekonomiku a mnoho těch co se jenom pohodlně vezli, ten kdo nebude táhnout ekonomiku dopředu profesionální prací, ten bude umělou inteligencí eliminován, jako ekonomický parazit. Rozhodně se nebude jednat o dogmatickou globální totalitu, bude se jednat o to, že zde už bude vládnout všude pravda a láska, protože lež a nenávist bude na věčné časy konečně eliminována.