Profesionál neplýtvá časem a penězi

Pokud se zamyslím nad politikou a ekonomikou, tak zjistím že největším problémem je zde plýtvání časem a penězi, bohužel rodina a škola neumí lidi naučit tomu jak neplýtvat časem a penězi. Podívejte se na populární celebrity jak neplýtvají časem a penězi a vezměte si z nich příklad, když někomu řeknete aby se změnil tak, že už nebude plýtvat časem a penězi, tak vám od odpoví neslušně a tak se z toho poučíte, na už nikomu raději neradíte.

Jde vždy o to čemu dáte protekci, můžete dělat zde za minimální mzdu těžkou a špinavou práci, nebo můžete dělat za vysokou mzdu, lehkou a čistou práci, jako politik nebo podnikatel. Jak si to uděláš takové to máš, nečekej na to že budeš mít štěstí v loterii, nebo že zdědíš veliké bohatství. Nechtěj změnit čas a prostor ve kterém existuješ, chtěj změnit sebe, svět je zrcadlo a vše co světu dáváš to nazpět dostáváš. Násilí nic zde nevyřeší, každá akce vytvoří reakci, ten kdo si hraje s ohněm, se časem i spálí.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu