Proces optimalizace konzumní civilizace

Naše civilizace je postavená na závislostech, jsme závislí na; lásce, pravdě, informacích, programech, systémech, organizacích, práci, výhodách, jistotách, penězích, popularitě, zdraví, štěstí atd. pokud nejsou naše veliké závislosti optimálně uspokojeny tak jsme z toho nemocní a psychické nemoci často vedou k tělesným nemocem. Pokud se chceme mít dobře musíme si to zasloužit, protože dobrota je žebrota, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem.

Neustále je zde mnoho snah o to proměnit očistec na ráj, všechny tyto snahy jsou bohužel naivní a povrchní, morálka chce změnit egoistické myšlení na altruistické myšlení a politika chce změnit konkurenční systémy na monopolní systémy, to vše je utopie. Je to jako chtít změnit mnoho let starý notebook na nový notebook, tím starým notebookem je obrazně zaměstnanec nebo funkcionář, který pracuje pomalu a často chybuje.

Zaměstnavatelé všude potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky za minimální mzdy, je třeba jim konečně vyhovět a vyrobit pro ně autonomní inteligentní GVKB roboty na baterky z kovu a plastických hmot. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a tak už bude každý stát bez státních zaměstnanců se kterými je jenom mnoho problémů.

Práce za mzdu už tak nikde nebude, to logicky povede k tomu, že se lidi přemístí z civilizace do GVKB rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby zde už nebyl egoistický člověk invazním druhem, který žije podle hesla po mě potopa. Člověk to byl počítač na 32 bitů a robot to je počítač na 64 bitů, vše je zde jenom dočasným evolučním procesem, trvale zde je jenom evoluce, která staré za nové nahrazuje. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *