Proč zpochybňujete víru v zázraky?

Mnoho století jsme pod tlakem propagandy a cenzury, neustále je nám násilně vymýván mozek od narození do smrti a následkem je zpochybňování víry v zázraky. Praxe je všude nahrazována za svaté teorie a ten kdo svaté teorie kritizuje za to v dogmatické totalitě potrestán je.

Naše konzumní společnost se stala továrnou na konzervy, kdy jsme vše násilně zakonzervovali, aby se nám to nezkazilo a ze všech lidí se tak stali konzervy na kterých je nápis; král, císař, šlechtic, papež, guru, prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, soudce, profesor, diplomat atd. z dálky vše vypadá jinak než z blízka.

Být tím čím skutečně jsi není populární, protože zde vše je pokrytecké divadlo, ve kterém si každý hraje na to, co není. Podívej se na sebe kriticky do zrcadla a spatříš v zrcadle nulu, co se snaží si zde hrát na veliké číslo, smrt jasně dokazuje, že z nuly zde vše vzniká a na nuly se to zase rozpadá, proto to mají lidi v hlavě vynulovaný.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..