Proč toužíte po tom, mít chvilku pro sebe?

Mít tak konečně chvilku pro sebe, nad tím mnoho lidí přemýšlí, protože musí sloužit tomu, co s ním sobecky manipuluje, kdo je zde tím skrytým manipulátorem? Tím skrytým manipulátorem je sobecké toužení po tom co má pro nás hodnotu, jde o; úspěch, výhody, jistoty, štěstí, peníze, zdraví, popularitu, moc, bohatství, drogu, lásku, sex, atd. Všimněme si toho jak je někdo napjatý a agresivní během dne a teprve ve spánku se uvolní, on je pod tlakem toužení které je zdrojem jeho toužení, mnohdy je lepší se takovým psychopatům vyhnout, nebo od nich utéci.

Takový člověk je parazit, on zkouší kam, až může ve svém parazitování dojít, a je mu lhostejné že jeho hostitel zemře, může zde jít o jakéhokoli člověka, nezáleží na inteligenci a moci kterou ten člověk má. Příčinou agrese je strach o to co milujeme a potřebujeme, krásně je to možné spatřit u žárlivosti kdy často dochází k vraždám.

Nejhorší je srážka s blbcem, ale co když jsme dlouho na samotce a zjistíme, že jsme blbci, logicky z deprese spácháme sebevraždu, protože nemůžeme před blbcem co je v nás nikam utéci. Takže pokud toužíte po tom mít chvilku pro sebe, nechte se zavřít v psychiatrické nemocnici na samotku, a tam vám brzo dojde, že o chvilku pro sebe vůbec nestojíte, myslíme a jednáme podle situace!

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]