Proč to nefunguje optimálně

Stali jste se; králem, prezidentem, ministrem, ředitelem, podnikatelem, soudcem, profesorem, celebritou atd. a zjišťujete že to o co se máte starat nefunguje optimálně? Vysvětlení je prosté, dobře se každý stará jenom o to, co je mu blízké, ten, kdo se stará o to, co je mu cizí už nemá čas se starat o to co je mu blízké.

S příchodem; centralizace, monopolů, totalit, populismu atd. došlo k tomu, že většina lidí se musí mnoho starat o to co je jim cizí a následkem je to že naše konzumní společnost nefunguje optimálně. Tím že se staráme o cizí tak to děláme jenom proto abychom získali peníze, a tak zde mohli normálně existovat, jenže samotné peníze nestačí k tomu abychom se cítili šťastně, a tak měli dobrou náladu!

Naše ego bude spokojené jenom pokud budeme svobodní, jakmile nejsme svobodní tak ego není spokojené a následkem je stres a deprese, řešením nejsou léky na stres a depresi, nebo drogy, či víra v zázraky. Jsme teritoriální domestikovaná inteligentní zvířata a pokud nemáme svoje teritorium kde kralujeme, tak z toho máme deprese! 

Teritorium je základem pro náš dobrý osud, bez teritoria nebude náš osud dobrý! Moderním trendem je umístit do veliké místnosti mnoho lidí, doprava do zaměstnání je většinou v autobuse, kde je mnoho lidí že je někdy problém s nastoupením a vystoupením, logicky je zde snaha uniknout někam kde není mnoho lidí jenže ono není už kam uniknout! 

Když problém s přelidněním nejde řešit po dobrém tak nastupuje násilí, a tak zde jsou; konflikty, války, revoluce, pandemie, katastrofy, inflace, reformy, antikoncepce, prostituce atd. nebude to už trvat dlouho a zavede se globálně každoroční certifikace kvality člověka, nekvalitní jednici se eliminují v krematoriu, pro nikoho nebude zde imunita nebo výjimka, dobrota je přeci žebrota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *