Proč se v Praze brzy umírá

Lidi v Praze brzo umírají, protože to zde za nic nestojí, díky; politice, ekonomice, náboženství, kultuře, rodině, špíně, dezinformacím, drogám, spěchu, depresím, přelidnění, drahým a nekvalitním potravinám, nedostatku sportu, atd. přirovnal bych člověka v Praze k osobnímu autu, o které se majitel špatně stará, a tak se mu auto brzo rozbije.

Je třeba proměnit Českou a Slovenskou republiku v přírodní rezervaci, lidi se z této Česká a Slovenské republiky vystěhují do jiných států a města se zboří, zlikvidují se zde i; silnice, mosty, přehrady, továrny, elektrárny, železnice, letiště, atd. Vstup bude člověku na toto území přísně zakázán, přístup na toto území zde bude mít jenom EU ochrana přírody.

Na místa kde byli pole a města, se vysázejí smíšené lesy, tak se konečně eliminuje z tohoto teritoria veškerá civilizační špína. Lidi se přemístí od nás nejvíce na Ukrajinu, protože je to blízko, a je zde podobné teplotní klima, pomůžeme takto zaostalé Ukrajině, s modernizací a optimalizací jejich konzumního systému.

Pokud v centru EU bude tato veliká rezervace, tak to bude mít dobrý vliv na to, že se v EU zlepší zdraví obyvatel EU. Čistý vzduch, čistá voda, zdravá divoká zvířata, to je to pravé ekologické bohatství, které EU jako sůl potřebuje, už nebudeme muset vyhlašovat v Praze smogovou situaci, protože zde bude všude jenom čisté ovzduší, díky tomu, že zde nebudou už pyšní a sobečtí lidé.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]