Proč se s dělníky zachází jako s otroky?

Jsme zaostalým národem, protože dáváme protekci; závisti, lenosti, hříšnosti, pokrytectví, povrchnosti, pivu, cigaretám, pomlouvání, příživnictví atd. všechny snahy o to abychom se změnili k lepšímu jsou marné. Komu není rady tomu není ani pomoci, evolučně je u nás zaostalý feudalismus s maskou demokratického kapitalismu, jenže z díla spatříme to, že je zde feudalismus. Kupní síla jasně ukazuje nakolik je národ vyspělý nebo zaostalý, pokud máme stejnou kupí sílu, jakou má Turecko, tak je u nás logicky zaostalé turecké hospodářství.

Nejhůře je na tom u nás dělnická třída, s dělníky se u nás zachází jako s otroky, pokud dovezeme z Ukrajiny dělníky tak jim musíme zaplatit více peněz než našim dělníkům, problémem jsou vysoké daně. Pokud je stát ekonomicky negramotný tak následkem jsou vysoké; daně, clo, pokuty, certifikace, úplatky atd. přitom pro vyvolené zde jsou dotace a daňové úlevy, stát je špatný hospodář, protože dosazuje na vysoká místa lháře a zloděje. Není třeba vymýšlet to co je ve Švýcarsku už dávno vymyšleno, je třeba restartovat u nás ekonomiku a politiku tak že už zde skončí zaostalý feudalismus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.