Proč se psychopati tak derou na vysokou školu?

I ti největší psychopati to považují za jakousi prestižní záležitost, udělat bakaláře nebo magistra, alespoň v nějakém podřadném oboru. Uvítal bych trochu více soudnosti v tomto, samozřejmě že zde svou negativní roli hrají i rodiče psychopatů, kteří mají nereálné odhady a i když mají doma psychopata, tak v něm vidí génia. Důsledek je zlý, když psychopat vysokou neudělá a trápí se tím, nebo udělá a stejně skončí jako parazit, a živí se něčím ekonomicky neužitečným, třeba sociologií.

Přitom naše společnost potřebuje nutně kvalitní řemeslníky, v různých oborech. Takže já bych byl rád, kdyby mi někdo vysvětlil, proč se všichni psychopati, cpou na vysoké školy, a případné nepřijetí, nebo vyhození během studia, berou jako životní prohru. Popřípadě vysokoškoláci, kdyby se konečně přiznali, co je k tomu přivedlo jít studovat vysokou. Je to; maminka, tatínek, protekce, prestiž, možnost nechat se co nejdéle živit od rodičů, naivita, atd.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu