Proč se menšina nepřizpůsobí většině?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297468760/

Všude ve světě je mnoho problémů s menšinami co se nechtějí přizpůsobit většině, je třeba stanovit jasná a pevná globální morální a ekonomická pravidla, a ten kdo poruší tato správná globální pravidla, ten bude logicky za to okamžitě tvrdě potrestán. Základním pravidlem bude kontrola a kvalita, vše co zde bude nekvalitní, to se bude opravovat nebo eliminovat, i kdybychom měli násilně eliminovat velmi mnoho ubožáků, co jsou geneticky a psychicky nekvalitní, zájem celku je nad zájmem sobeckého jedince. 

Z díla je spatřen tvůrce, nepotřebujeme zde vandaly, co jsou plní nenávisti a lží, láska a pravda musí zvítězit nad nenávistí a lží. Skončí období anonymity, které vyhovovalo vandalům, každý dostane na krk GVKB digitální obojek který nepůjde sundat a obojek nahradí mobilní telefon, zaměstnavatel probudí ráno zaměstnance a bude pomocí umělé inteligence řídit zaměstnance, neposlušnost bude znamenat eliminování v krematoriu. Každý bude mít vymezená teritoria, kde se bude smět pohybovat, obojek jej elektrošokem bude varovat, že on opustil svoje existenční malé teritorium a policie okamžitě vyrazí, aby pachatele eliminovala.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.