Rubriky
Kariérismus

Proč sdílení hodnot a informací nefunguje?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

1

Vše je zde dočasně, dokonce i vesmír je zde dočasně, vše co z malého vznikne to se jistě časem na malé zase rozpadne, z prachu jsi vznikl a v prach se navrátíš, ano jenom smrt je jistá. 
2
Není zde nic k dosažení vše je jenom honba za iluzemi, sláva je jako polní tráva.
3
Co je to vlastně život? 
4
Život je hra podle pravidel, která určuje situace, často je zde snaha o to aby pravidla neurčovala situace, ale aby je určovali to co mají moc a bohatství, to logicky nefunguje, protože dobrota je žebrota. 
5
Největším problémem je u lidí sdílení hodnot a informací, podívejme se na vědecké testy u myší, odřízněme myš od sdílení hodnot a informací, myš se začne chovat nenormálně. 
6
Co je příčinou toho, že jsou lidi násilně odříznutí od hodnot a informací?
7
Příčinou je to že je každý člověk originál po genetické stránce a po duševní stránce, otisky prstů jasně dokazují to, že je každý originál. 
8
Bylo zde v minulosti všude mnoho naivních snah eliminovat u lidí originalitu pomocí; rodiny, školy, zaměstnání, armády, náboženství, politiky, reklamy, pohádek, pověr, mytologie, fetišů, rituálů, symbolů, módy, televize, tisku, atd. povrch je možné snadno změnit, pod povrchem ale zůstane vždy naše originalita. 
9
Proč je zde problém s; medúzami, kůrovcem, mandelinka bramborová, atd. jde o invazní druhy co využívají monokultury, je to jako s viry, nikdo nepíše viry na Linux, protože je mnoho distribucí, které jsou málo rozšířené, Google proto svým zaměstnancům zakázal Windows a doporučil Ubuntu které si Google upravil tak že je bezpečné. 
10
Dobrota je žebrota, konzumní systém z nás udělal ovce, a proto máme blbou náladu, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je možný díky nedostatku pro ty co jsou dole. 
11
Kdo nejde s námi ten jde proti nám a bude eliminován, moje hra a moje pravidla, o tom to zde všude neustále  je. 
12
Proč je tak veliký problém eliminovat složitost v současném konzumním světě? 
13
Pokud bude vše jednoduché a přirozené tak zde nebude rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tuční kapři si nevypustí rybník.