Proč první tři roky života určují naši budoucnost?

Vědci dělali pokusy a dospěli k tomu, že první tři roky života to je jako by se nahrál operační systém do mozku a potom zde už jsou jenom aktualizace které nejsou tak důležité pro vaši budoucnost, dítě první tři roky potřebuje hodně lásky a péče, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Rodiče si myslí že je dítě nevnímá a že jejich práce s dítětem je ztrátou času, je to celé o tom, co milujeme, a tak o to pečujeme, děti nemilujeme, a tak o ně nepečujeme optimálně a následkem je to že osud dětí je ubohý a z dětí se tak stávají ubožáci.

Podívejme se na děti, které odchovala divoká zvířata, snaha tyto lidi začlenit do společnosti je naivní a marná. Proměna opice na člověka je o péči, kterou věnujeme svým dětem první tři roky života, statistiky jasně ukazují naše chyby v péči o naše děti, pokud se podíváme na první tři roky života u úspěšných lidí tak zjistíme to, že první tři roky jejich života jim byla věnována veliká péče a tím dostali šanci na to být v životě úspěšnými.

Co se děje v hlavě dítěte první tři roky života? Je to proces kopírování kdy se pomalu nahrává operační systém a pokud je zde špatná péče o dítě, tak se i špatně nahraje tento operační systém, a to už nespraví žádné nové aktualizace. Je naivní představa že se cizí lidi dobře postarají o vaše malé děti, proč by to dělali, když z toho nic nemají! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..