Proč politici ekonomicky chybují?

Politici existují daleko od ubohého pracujícího lidi a tak nemají o pracujícím lidu optimální aktuální informace následkem je to, že politici ekonomicky amatérsky chybují a tím je zde deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, dopravy, vědy, techniky, rodiny, školství, umění, zdravotnictví, informací, programů, morálky, spravedlnosti, psychiky, atd. logicky je správným řešením umožnit politikům aby byli blízko ubohému pracujícímu lidu. Zruší se politikům jejich svaté výhody a svaté jistoty, politická práce bude globálně jenom čestnou službou, za kterou nebudou na výplatě žádné peníze od zadluženého státu, ani zde nebudou miliónové úplatky, v krabicích od vína.
Politici budou globálně žít jenom z toho, co dostanou od pracujícího ubohého lidu, u kterého budou muset povinně bydlet, a pracující lid je bude i živit a oblékat. Umělá GVKB inteligence vybere každému politikovi, kde každý den v roce bude po práci bydlet, a kde mu dají i najíst, a dají mu obnošené oblečení. Prezident tak bude mít za rok 365 míst v hlavním městě, kde bude po práci spát, s pracujícím chudými lidmi, aby on poznal, jak pracující lid chudě žije, a jaké má sociální a ekonomické problémy. Nejspíše dojde k tomu, že zde najednou bude globálně veliký nedostatek bezcharakterních lakomých politiků, protože po této evoluční veliké GVKB reformě, už nebude práce politika, exkluzivním zaměstnáním, které umožňuje bezvýznamným lidským starým nemocným nulám, si zde hrát na to, co ve skutečnosti zde vůbec nejsou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu