Proč není realita pro nás rájem

Svět se neustále mění a co bylo to už není, jedinec zde nikdy nic pro evoluci neznamenal, protože je zde vše založeno na organizacích, které díky svojí velikosti mají zde mnoho výhod, každá organizace je ovládána situací, protože situace zde všemu božsky vládne, od té doby, co zde život na naší planetě existuje. Lidi si vymysleli pohádky a boha, aby tak mohli zbaběle uniknout před realitou, ve které jsou jenom loutkami, které ovládá situace.

Proč není realita pro nás rájem, a tak musíme před realitou utíkat do iluzí, pomocí ideologie nebo drogy? Problémem je to že máme genetické tělo a v něm mozek, jsme mnoho nároční a uspokojit nároky těla a mozku je nad naše schopnosti a možnosti, řešením je lidi digitálně optimálně naskenovat a lidská těla potom v krematoriu eliminovat, přesuneme se tak do globální virtuální reality, kde se už nebudeme muset starat o; tělo, mozek, peníze, kariéru, náboženství, politiku, módu, učení, děti atd.

Ježíš Kristus se nechal ukřižovat, protože genetické tělo mu bránilo v tom, se stát svatým učitelem národů ve světě iluzí. Proč vlastně lidi tolik lpí na svém těle a myslí si, že smrtí těla vše končí a po smrti už nic není? Lidi mají špatně naprogramovaný mozek, a tak se z lidí stali šílenci co konzumují cigarety a alkoholické nápoje, jak by svět lidí vypadal bez; pohádek, náboženství, politiky, reklamy, drog, prášků na psychiku atd. Nejspíše bychom se v depresi pozabíjeli, realita to je vězení, ze kterého nikdo neunikne, místo mříží na oknech zde jsou politické a ekonomické mříže v naší hlavě. Každý zde hledá marně výhody, jenže dobytka je mnoho a plných koryt je málo, a tak zde jsou kariéristické závody o protekci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *