Proč naši zákazníci odcházejí ke konkurenci?

Obchod byl a bude o tom, aby se dodržovali klasická obchodní pravidla, klasické obchodní pravidla jsou známá už mnoho století, a jejich principy jsou pořád stejné, za dobrou cenu, zákazník požaduje dobrou službu, nebo dobré zboží, takže jsme u profesionality, z dálky může amatér vypadat jako profesionál. 
 
Otázka profesionality se týká jak těch co jsou nahoře, tak těch co jsou dole, vyhodit špatného prodavače je snadné a rychlé, vyhodit špatného ředitele, není ale snadné a rychlé! Ryba smrdí od hlavy ředitelů a prezidentů, problém je v protekci, pomocí protekce se na místa ředitelů a prezidentů dostávají amatéři, a následkem je to, že je zde odchod ke konkurenci. 
 
Čas má dostatek času na to, aby odhalil pravdu o prezidentech nebo o ředitelích, z díla se pozná jistě tvůrce. Teprve když je zde válka nebo jiná katastrofa, tak dochází k velikým změnám u ideologického systému, který zde vše řídí, podobné je to i u lidí co byli dlouho nemocní a to je donutilo se více věnovat svému zdraví. Neustále se setkávám s tím, že ti co jsou nahoře jako prezidenti a ředitelé, vynalézají pracně a draho to, co je zde jinde už zavedeno a otestováno, to mi rozum nebere. 
 
Problém je v monopolu, to co má monopol to degeneruje a následkem krize je. Zánik RVHP je ukázkou toho, že monopol nefunguje, a my jsme se z toho nepoučili, a vstoupili jsme do EU, které z nás zase udělalo ekonomické otroky, a nařizuje nám, že máme skákat tak, jak bude EU pískat. Když u nás většinu podniků a obchodů vlastní Němci, proč nemáme stejné platy, jako je mají zaměstnanci v Německu?
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu