Proč nám sebepoznání způsobuje deprese?

Každý blbý idiot si o sobě myslí, že je Bůh, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, čiň druhým dobře a oni se ti peklem odmění, dobrota je v konzumním očistci jistá žebrota, lidi se rozdělují v tomto pekelném očistci podle toho, jak jsou úspěšní v parazitování na konkurentech a systému, čím lepším parazitem zde budeš tím lépe se zde i mít budeš, v každé době zde byla elita a ubožáci vždy zde byla jediná rovnost jenom ve smrti.
Obrazně je moderní člověk televize na dálkové ovládání, strach je naším pánem, on drží v ruce už mnoho tisíciletí dálkový ovladač, a tím on ovládá; náčelníka, šamana, lovce, vojáka, krále, císaře, sultána, faraóna, milionáře, celebrity, prezidenty, ministry, soudce, ředitele, byrokraty, papeže, guru, vůdce, proroka, mesiáše, dalajlámu, profesora, vědce, technika, programátora, administrátora, pilota, řidiče, podnikatele, obchodníka, mafiána, generála, diktátora, narkomana, prostitutku, atd. za vším je systém odměny a trestu, lidově jde o cukr a bič.
Za vším nacházím jenom strategie založené na tom jak být v nějaké sobecké specializaci úspěšným, když to nejde po dobrém nastupuje násilí psychické nebo fyzické, revoluce a války v nahotě odhalují to, že člověk zde má nulovou hodnotu, zabíjíme svoje děti pomocí potratů, protože dítě by mohlo na nás parazitovat.
Náš konzumní svět je světem náhražek, místo čisté lásky zde jsou jenom špinavé náhražky, které jsou chemické nebo jsou psychické, místo osobního dialogu, je zde většinou jenom veliký sál, kde je na jevišti sobecká stará autorita, a ona jedná s diváky, jako by to bylo jenom stádo hloupých ovcí. Z dálky může prezident nebo ředitel vypadat jako Bůh, z blízka poznáme, že je to blbý idiot, se kterým se nemá vůbec cenu bavit.
Vše je založeno na sítu, pokud kontrolním sítem něco neprojde, tak to má zde smůlu, jsi starý nebo nemocný, tak máš existenční smůlu, a nepomůže ti ani to, že máš vysokou školu a jsi slušný člověk. Lidi si neuvědomili, jaké následky bude zde mít pro ně modernizace a optimalizace, to co dříve dalo jisté zaměstnání sto lidem, to dneska dá zaměstnání jednomu zaměstnanci, navíc za pouhých padesát let se zvětšil počet obyvatel světa na dvojnásobek, největší nárůst populace je v místech, kde rostou pomeranče, tam kde pomeranče díky zimě nerostou, tam je nárůst populace pomalý.
V současnosti došlo k tomu, že 10% lidí na světě produktivně pracuje, a tím uživí 90% lidí! Zajímavé je statisticky to, že ti co produktivně pracují se mají ekonomicky hůře než ti, co zde nepracují, je to způsobeno tím, že jsou mnoho centrálními systémy okrádáni a dostává jenom 10% z toho jakou hodnotu má jejich práce. Nejlépe se mají ti, co jsou v centru konzumního systému, a mohou tak z centra centrálně parazitovat, a tím se z nich stávají rychle dolaroví milionáři, já si zasloužím velikou výplatu a je mě jedno že ti co pro mě pracují, budou mít malou výplatu.
Jestliže používá někdo veliké soukromé letadlo a má v něm i svého pilota, je třeba se ptát, kde je chyba v tomto ekonomickém systému, že zde jsou žebráci a super boháči? Tou chybou je centralizace, centralizace je pro parazity drogou protože jim umožňuje snadné parazitování, zloděj zde honí zloděje a lhář v druhých spatřuje lháře, o tom to zde všude bohužel je.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Podobné příspěvky

Zamyšlení nad narůstajícím násilím
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37326785936/ Vše zde jsou jenom následky příčin, pokud začíná ...
Chybné myšlení způsobuje chybné chování
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704250662/ Neustále se s tím setkáváme, že se lidi chybně chov...
Za vším je zde sobecké toužení
Vše je zde správné, lidi se mají dobře, ekonomika roste, láska a pravda vyhrála nad nenávistí a lž...
Ano, jsi jenom číslo ve statistice
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184362803/ Sebevražda je obrazně jako vypadnutí elektrických p...
Ano, vůl nemá 30 dní pevnou vůli
Centralizace je založená na parazitování, aby mohl být v centru pro elitu ráj, tak musí být da...
Jsem v tom co mám dělat?
Každá doba má svoje vlastní problémy, pokud někdo řekne, že je v tom, tak to většinou znamená, že ...
Zajímáte se o to co druhé prioritně zajímá?
Druhé prioritně zajímají jenom výhody a jistoty, nevěřte tomu co druzí zde veřejně říkají, sleduje...
Realita nám omezuje naše schopnosti a možnosti
Realita má svoje reálná pravidla, která jsou pevně všude určená, a nic s tím nejde dělat, proto je...
Jak optimálně realizovat svoje představy?
Jedna věc je chtít a druhá věc je mít, abychom zde něco získali tak i musíme něco zde ztratit, kdy...
Ty jsi to zase pohnojil, jsi blázen a měl by ses léčit
Nikdo není dokonalý a každý člověk často něco pohnojí, poukazujeme na třísku v oku druhého a sami ...
Lidské problémy a jejich řešení
Lidi mají problémy a snaží se o jejich vyřešení, někdy se jim to podaří a mají z toho radost, ji...
Každý člověk je psychicky nemocný
Co se bavím s lidmi tak mi dochází, že nikdo není psychicky zdravý i já jsem psychicky nemocný, př...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu