Proč mouchy serou?

Trocha historie nikoho nezabije!
********************************
“Já se do takových věcí nepletu, s tím ať mně každej políbí prdel,” odpověděl slušně pan Palivec, zapaluje si dýmku, “dneska se do toho míchat, to by mohlo každému člověkovi zlomit vaz. Já jsem živnostník, když někdo přijde a dá si pivo, tak mu ho natočím. Ale nějaký Sarajevo, politika nebo nebožtík arcivévoda, to pro nás nic není, z toho nic nekouká než Pankrác.”
Bretschneider umlkl a díval se zklamaně po pusté hospodě. “Tady kdysi visel obraz císaře pána,” ozval se opět po chvíli, “právě tam, kde teď visí zrcadlo.”
“Jó, to mají pravdu,” odpověděl pan Palivec, “visel tam a sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si někdo mohl dovolit nějakou poznámku a mohly by být z toho nepříjemnosti. Copak to potřebuju?”
*******************************
Problém s mouchami je tedy dlouhodobým problémem, se kterým si nevíme rady. Dneska už mouchy neserou na obrázky státníků, ale serou zase na počítačové a televizní monitory. Moucha je blbý tvor a nejhorší je srážka s blbcem, tak jako mouchy serou tam, kde přistanou, tak na internetu jsou zase idioti, co serou všude svoje idiotské myšlenky, tam kde virtuálně náhodou přistanou.
Problémem u much je v tom, že je jich jako much, a tak když zabijete mnoho much jednou ranou, je to jenom marnost. Tak jako jsme pro lidi zavedli záchody a lidi chodí srát tam, kde jsou záchody, tak je i třeba pro mouchy zavést záchody, mnozí namítnou, že mouchy nebudou chodit na záchody pro mouchy, protože jsou hloupé.
To lze řešit pomocí masožravých květin, které vědí jak k sobě přilákat hloupé mouchy a jelikož peníze za sraní státu nesmrdí, tak masožravé květiny mouchy sežerou, aby tak měli zisk z toho, že mouchy na vše serou. Facebook je moderním veřejným záchodem pro mouchy, on těmto blbým mouchám, sežere veškerý jejich čas.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]