Proč lékaři neumí léčit nemocné správně?

Neustále je zde mnoho stížností na lékaře že neléčí správně nemocné, problémem je veliká vzdálenost mezi nemocným a lékařem, každý je uzavřen do svého světa a schází zde možnost se přiblížit a tím pomoci nemocnému. Základem je pochopit zákon příčin a následků, nemocný hovoří o tom, jaké má problémy a na lékaři je, aby našel ty problémy a potom je eliminoval.

Velmi často je nějaký tělesný orgán nemocný a následkem jsou problémy které nejsou spojené s tímto nemocným orgánem a myslíme si, že je příčinou něco jiného a snažíme se tak léčit to co není nemocné! Mnoho nemocí bohužel dědíme po rodičích to je vědecky už velmi dlouho doloženo, taková zděděná nemoc je problém, který nejde vyřešit, podívejme se třeba na nepřizpůsobivé příživníky, pro které je problém získat aspoň výuční list.

Dalším problémem je to že lidi nežijí zdravě a následkem je to že jsou nemocní, propagace zdravého života není populární, protože když budou všichni zdraví tak nebudou mít lékaři dost práce a továrny na léky nebudou moci vyrábět mnoho léků. Naše civilizace se stala velikou nemocnicí, ve které je zdravý člověk jenom špatně diagnostikovaný člověk. Je třeba pochopit to že lékař není kouzelník, který má kouzelnou hůlku, díky které může dělat zázraky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..