Proč jste si nezvolili správného prezidenta republiky?

Příroda funguje díky realismu, civilizace nefunguje díky idealismu, proč jsou lidi naivní a věří na to, že díky; daním, clu, poplatkům, regulacím, zákonům, předpisům, výjimkám, politice, náboženství, vědě, technice, módě, atd. jim zde bude lépe? Minulost jasně ukázala, že lépe se mají jenom ti, co jsou silnější a inteligentnější než ostatní, podobně to ostatně funguje i v přírodě. Jenom ve snu a pohádce se dějí zázraky a kouzla, v realitě je vše podřízeno reálným zákonitostem, vše co se zde narodí, to i jistě jednou zemře, s tím nelze nic dělat, takový je život. Situace určuje co je správné a co je chybné, ten kdo se nepřizpůsobí situaci, bude logicky chybovat, proč se nějaký subjekt nebo objekt, nepřizpůsobí situaci? 
To co je nemocné nebo rozbité, to se nedokáže přizpůsobit situaci, polovina lidí na světě je nemocná a tak se nedokáže přizpůsobit situaci, v přírodě se nemocný jedinec eliminuje, a tím problém levně a rychle eliminován je. Pokud je vaše auto rozbité, a oprava se už nevyplatí, tak auto necháte sešrotovat, proč se ale staráme o nemocné lidi, když se nám veliké náklady, většinou už nevrátí nazpět? Příčinou je náš idealismus, jak došlo k tomu, že je naše konzumní kultura tolik zatížená idealismem? Příčinou jsou dezinformace, naučili jsme se pomocí dezinformací dělat z cizích lidí hlupáky a chudáky, moderně se hovoří o přeprogramování lidského vědění a myšlení pomocí svatých dezinformací. Dezinformace to je programový vandalismus, není rozdíl mezi vandalem, který zničí umělecké dílo, a mezi politikem který zničí mnoha lidem život díky svým podrazům. 
Z cizího krev neteče, o tom je myšlení vandalů, jenže tím se dostáváme do začarovaného kruhu, a následkem je deprese u; ekonomiky, vědy, techniky, politiky, náboženství, filosofie, umění, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd. vandalismus dospěl už do takového stádia, že se lidi chovají vandalsky i sami k sobě a tak; kouří cigarety, pijí slivovici, jedí tučná ostře kořeněná jídla, málo se tělesně pohybují, málo spí, málo se sprchují, špatně se oblékají, koukají na hloupé televizní pořady, koukají se pořád do mobilního telefonu, atd. Voliči si zvolí přímou volbou chybného prezidenta, a potom mu ukazují červené karty, hází po něm vajíčka, na hradě kde je sídlo prezidenta, věší červené trenýrky, místo státní standarty, na Vltavě vztyčují veliký vztyčený prst, atd. ptám se, proč jste si nezvolili správného prezidenta republiky? 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]