Proč jste, jací jste, a proč nejste jiní

Pokud pytel naplníme tak jej zavážeme, co když v tom pytli jsou ale naše myšlenky, a myšlenkám vadí, že jsou v pytli, tehdy je zde chemická droga, která pytel rozváže, a myšlenky mohou ven z pytle, brzo následuje deprese, protože naše myšlenky co byli venku z pytle, poznali, že mimo pytel nic neznamenají, a tak se pytel zase zaváže, a tak jsme myšlenkově uzavření.

Tento konzumní svět je o tom, že je zde nekonečné množství pytlů, ve kterých jsou myšlenky, a tyto pytle se neustále rozvazují a zavazují. Naše nelogické sny to jsou naše myšlenky uzavřené v pytli, když se ráno probudíme, tak se pytel plný myšlenek rozváže, a myšlenky nás ovládají stejně, jako ovládáme televizi pomocí dálkového ovladače.

Myšlenky to jsou příběhy, co mají charakter, naše myšlení to je veliké množství příběhů, a díky těmto příběhům, můžeme ovládat naše tělo, a dělat to co je správné. Myšlenky se po určité době unaví a tak nám to už nemyslí, někdo použije drogy, aby mu to myslelo, a jiný si jde lehnout, a uzavře unavené myšlenky do pytle. Takže teď už konečně víte, proč jste, jací jste, a proč nejste jiní.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu