Proč jsou psychopati megalomani?

Napadá mě vysvětlení pomocí masožravé rostliny, strach o existenci vedl k porušení pravidel, podle kterých život funguje, strach o existenci evolučně stvořil psychopatické megalomany, evolučně v mnohém podobné, vůdci Adolfu Hitlerovi, po světě dneska běhají milióny Adolfů Hitlerů, vypadají jinak a jmenují se jinak, jenže jejich mozek se neliší od mozku Adolfa Hitlera, nejsou to jenom muži, může jít i o ženy.
Zajímavé je že tento typ lidí se snadno dostává na vrchol mocenské pyramidy, kde se stává; vůdcem, rabínem, prorokem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, generálem, diktátorem, podnikatelem, milionářem, atd. jsou to obrazně jedovatí hadi, ve společenském oblečení.
Z mého pohledu to jsou inteligentní viry, které násilně ovládly psychiku člověka, a učinili z něj nebezpečného parazita, je třeba začít s každoroční povinnou EU kontrolou lidské psychiky, a nebezpečné jedince léčit v psychiatrické nemocnici, nikdo nebude už mít v EU imunitu a výjimku, i prezident bude moci skončit v psychiatrické nemocnici, zdraví je v EU prioritou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu