Proč jsou psi lepší než lidi?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904169311/

Psi jsou lepší než lidi, protože nejsou sobečtí, sobectví dělá z lidí hříšníky, co jistě skončí v očistci toužení a soužení. Představme si, že by ve vysokých státních a podnikových funkcích, byli globálně jenom psi, na tyto vysoké funkce by se logicky vybrali ti nejpopulárnější psy ze psích soutěží, nebylo by třeba už dávat prezidentům a ředitelům vysoké platy, protože sobecká společnost by zanikla, a ve všech vysokých funkcích by byli globálně jenom psi. 
Takový pes do ničeho sobecky nemluví, a je spokojen, pokud jej máme rádi, sobečtí mocní a bohatí lidé by chtěli pořád do něčeho sobecky mluvit, a vytvářet zde; zákony, předpisy, regulace, výjimky, rituály, programy, databáze, atd. Nebyli by zde už; revoluce, války, krize, deprese, fanatici, mafie, elity, atd. podívejme se na boha, toho taky, nikdo, nikdy, nikde, osobně nespatřil, a přesto je on největší svatou autoritou od počátku naší kultury. 
Ušetřilo by se za ochranku elity, a za veliká letadla, kterými politická elita po světě cestuje, mnozí namítnou, že je to naivní utopie, protože lidi, musejí mít lidskou elitu. Vše jde realizovat, pokud nejsme zbabělci, a víme, že se nám to vyplatí, každý by tak měl možnost, vzít na vycházku ven ředitele, nebo prezidenta, takto bychom mohli zrušit zbytečné výdaje, díky kterým se máme zle.
Člověk ve vysoké funkci napáchá vždy více škody než užitku, to je už statisticky a vědecky dokázáno, že moc a bohatství, je návyková droga, která dělá z lidí ubohé idioty. Ano, bude lépe, jakmile nám budou vládnout jenom psi, je třeba lidem zakázat možnost, zde něčemu sobecky vládnout. Lidi se naučí u kulatého stolu řešit svoje existenční problémy, je třeba optimalizovat politiku a ekonomiku na kost, takto konečně přestane být člověk člověku, vlkem. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]