Proč jsou ceny vysoké a kvalita je nízká?

Nula v druhých spatřuje nuly. V minulosti jsme si říkali bratře, potom jsme si říkali soudruhu, dneska si říkáme pane, v budoucnosti si budeme říkat nulo. Používáme slova abychom mohli informace získávat a poskytovat, pomocí slov popisujeme to na co myslíme a co vidíme a slyšíme. Marně hledáme odpovědi na složité otázky a odmítáme přijmout pravdu, protože se nám pravda nelíbí a tak pravdu nahrazujeme lží.

Reklama stvořila; pohádky, mytologie, pověry, fetiše, rituály, symboly, kouzelníky, kněze, politiky, obchodníky, podnikatele, soudce, byrokraty, profesory, módu, umění, atd. Reklama nás klame a snaží se přeprogramovat násilně naše myšlení tak, aby se z nás stali nuly co v druhých spatřují nuly. Války a pandemie v nahotě odhalují to že jsme všichni jenom nuly, život to je hra podle pravidel která určuje situace nebo organizace, je to naprogramovaný dočasný evoluční proces, smrt to je konec hry, po smrti nic není.

Všechny vzory které se snažíme kopírovat jsou jenom nuly, co si hrají na to co nejsou, z dálky může nula vypadat jako veliké číslo. Všimnul jsem si toho že jakmile je něco drahé tak to nejde na odbyt a pokud je něco levné tak je to nedostatkové zboží, ceny regulují odbyt zboží a služeb, je naivní si myslet to že reklama zvedne odbyt zboží a služeb. Proč jsou ceny vysoké a kvalita je nízká?

Příčinou je stát který nic neprodukuje a proto parazituje na dělnické třídě, bohatý stát je zde díky chudé dělnické třídě, nadbytek vytváří nedostatek, stát je organizace která přerozděluje chybně zisky z práce dělnické třídy. Pokud by politické volby mohli eliminovat nefunkční stát, tak by se volby zakázali. Nová doba nám přinese nové řešení, nahradíme lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, tak zde evolučně skončí konzumní pekelný očistec ve kterém nám byl život peklem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..