Proč jsme zlí k tomu co je nám cizí

Pokud vědecky a statisticky budeme zkoumat evoluční vývoj u Homo sapiens sapiens, tak dospějeme k tomu, že jde o velmi egoistickou inteligentní formu života, následkem je mnoho násilí ve formě fyzické a psychické. Nejprve zde došlo k vandalismu k prostředí, ve kterém existuje Homo sapiens sapiens, potom došlo k tomu, že vandalismus se rozšířil i ke konkurentům, a tak silnější skupina Homo sapiens sapiens, vandalsky ubližovala slabší skupině Homo sapiens sapiens. Konflikty, revoluce, války, krize,…. to je statistika, která říká, že ten druhý je nám pekelným očistcem.

Poslední novinkou je teroristický vandalismus, kdy se unáší letadla, a ty narážejí do vysokých domů, nebo se kradou nákladní auta, a těmi se zabíjejí lidi tam kde je veliká koncentrace lidí, taky si někteří fanatičtí vandalové, dávají na tělo výbušniny a odpalují se tam kde je mnoho cizích lidí. Když nemůžeme vandalsky ubližovat cizím lidem, tak konzumujeme, cigarety, alkoholické nápoje, tvrdé drogy, atd. všechny pokusy o to, aby Homo sapiens sapiens nebyl vandalem a byl hodný k sobě a cizím lidem selhali. Morální pravidlo, které říká, že vše co dáváme, to nazpět dostáváme, bylo nahrazeno sobeckým pravidlem, dobrota je žebrota.

Jde o to, aby konečně pravda a láska, zvítězila nad nenávistí a lží, Mojžíš dokázal rozdělit hladiny vody, aby jeho národ prošel přes vodu a potom ve vodě utopil ty, co tento národ drze pronásledovali. Mnozí si myslí že Hospodin už nepomáhá svému vyvolenému národu v boji s těmi co jej pronásledují, pravím vám že se jenom změnila strategie boje, současný svět dneska ovládají peníze uložené v bankách, a dozor nad bankami mají ti, co slouží Hospodinu, jde o rodiny, Rockefellerů, Roschildů, atd. za vším jsou peníze, vše vyřeší peníze, láska je už jenom za peníze. Vaše malé platy, znamenají náš veliký zisk, máme vás proto rádi.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu