Proč jsi bezcharakterní pokrytec?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37173974374/

Podívej se na sebe do zrcadla, hraješ si zde na to, co ve skutečnosti zde vůbec nejsi, podívej se na svoje sobecké priority, které s tebou manipulují jako s loutkou, ze sobeckých priorit poznáš jistě to, že jsi bezcharakterní pokrytec! Možná namítneš, že ses jenom přizpůsobil situaci, a že dobrota je přeci žebrota, jenže zase lžeš! 
Jsi psychicky a fyzicky nemocný, to je pravá příčina toho, že jsi bezcharakterní pokrytec! Čím více studuji konzumní svět, ve kterém existuji, tím více mě dochází, že jádrem všech ekonomických a psychických problémů je zde nemocný člověk, který si zde pokrytecky hraje na zdravého člověka. Jak zamaskovat to, že jsem nemocný, o tom je bezcharakterní pokrytectví lidí. 
V přírodě je tvrdá konkurence, a ten kdo je nemocný, se jistě stává potravou pro svoje okolí, dospěli jsme tak daleko, že naši prezidenti a ředitelé, jsou většinou zralí pro to, aby se léčili dlouhodobě v nemocnici. Když jde o výhody a jistoty, tak jsi schopný i toho, že se budeš vydávat za zdravého člověka, a mediálně říkat, že tvoje nemoci jsou stabilizované! 
Jakmile by tě mohlo něco existenčně ohrozit, tak využíváš profesionálních kaskadérů, co tě nahradí, dalším problémem jsou u tebe náhražky, místo sportu si zapneš televizi a podíváš se na sport, místo lásky ze které je potomstvo, se podíváš na porno, místo osobního dialogu, je zde zase neosobní Facebook, nakonec je zde slivovice a cigareta. Běž se podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš jistě, co tě bude zde brzo čekat. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu