Proč je zlatých lidí nedostatek?

Nežijeme v konzumním ráji, ale žijeme v konzumním očistci, a zde je kariéristických čertů jako much, a zlatých lidí je zde nedostatek. Dobrota je v konzumním pekle jenom žebrota, prezidenti a ředitelé chtějí, abych si je přidal do přátel, ale oni si mě nechtějí přidat do přátel, tak to nefunguje. Dospělí se před dětmi při sexu zamykají, ale zakazují dětem, aby se ve svém pokoji zamykali, když jsou na porno stránkách.
Ten kdo hlásá pokoru, je pyšný, a ten kdo hlásá šetření společnými penězi, ten sám plýtvá společnými penězi, na luxus pro sebe, vše je zde globálně už mnoho století, jenom pokrytecké konzumní divadlo, a místo zlatých lidí na jevišti a v hledišti, zde jsou jenom multifunkční inteligentní trouby, na dálkové ovládání.
Jsme všichni chybně evolučně vytvoření, a naše výchova je chybná, následkem je chybný konzumní svět, kde je zlatých lidí nedostatek. Bída a degenerace není nový problém, tento problém je následkem vzniku daní, jakmile někde vzniknou centrální daně tak následkem je bída a degenerace, kořenem všeho zla je centralizace a daně, peníze nemohou přerozdělovat politici a ředitelé sobecky tak, že se budou mít dobře, a pracující lid se bude mít zle.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu