Proč je zde turecké hospodářství?

Je to o tom, čemu ti co jsou nahoře, dají protekci, ti co jsou dole, jsou jenom ubohé loutky, které zde nic nezmohou. Média nám lžou už od té doby, co zde začali vládnout pyšně soudruzi, je zde dlouho všude blbá nálada, díky amatérům co jsou ve vysokých funkcích. Turecké hospodářství je založeno na amatérismu u těch, co jsou nahoře, to logicky nemůže dobře fungovat, nejlépe jsou na tom v EU Němci a Švýcaři, zde jsou ve vedoucích funkcích profesionálové, blázen dovede blázny do blázince, to je turecké hospodářství. 
 
Stát nefunguje správně, to ví už každý, volby nic nezmění, protože na kandidátkách nejsou nikdy profesionálové, ale jenom amatéři, co se chtějí dostat díky politické protekci, rychle k moci a bohatství. Je třeba začít vyhazovat staré amatéry, co jsou na vysokých funkcích a zde jenom škodí naší společnosti. Podívejme se třeba na výstavbu našich silnic a železnic, jsme na úrovni Turecka, samozřejmě nikdo za nic nemůže! 
 
Pokud nezvládneme ani silnice a železnice, jak bychom mohli potom zvládnout výstavbu moderního průmyslu. Většina lidí co je ve vysokých funkcích, byla v minulosti členy Komunistické strany, a někteří byli dokonce i placenými agenty tajné komunistické policie, je třeba začít s restartem a vyčistit náš stát od všech starých amatérů, co jsou na vysokých místech, každý bývalý soudruh je snadno nahraditelný!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu