Proč je zde tak málo sebevražd?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194757714/

Proč se porušují správné normy? Lidi chybují, protože nemají strach z toho, že budou za svoje chyby potrestáni, podívejme se na lhaní, lidi začali tolik lhát že už vůbec nevědí co je pravda, proč nejsou lidi potrestáni, za to že lžou? Pokud bychom eliminovali všechny lháře, tak bychom eliminovali člověka z ekosystému, vytvoříme normy a okamžitě vzniknou vyjímky z norem, k čemu jsou nám normy, které může někdo beztrestně porušovat? Každý podle sebe posuzuje druhé, a pokud je zde mnoho kritiky druhých, tak to znamená, že každý člověk je evoluční zmetek, a měl by proto ukončit hrdinsky svojí chybnou existenci sebevraždou. 
Proč je zde tak málo sebevražd? Lidi neřeší už svoje problémy, a když mají veliké problémy, tak kouří cigarety a pijí pivo, ten kdo nemá peníze na cigarety a pivo, ten většinou věří na pohádky, které jsou; umělecké, reklamní, náboženské, politické, ekonomické, atd. Neustálé; konflikty, války, terorismus, rasismus, fanatismus, atd. v nahotě odhalují to, že je každý člověk evolučním zmetkem, s nulovou hodnotu, místo lásky a pravdy, je zde už jenom nenávist a lež. Nejsem pesimistický skeptik, vycházím ze statistik a vědeckých informací, lidi hledají jednoduché rychlé řešení a tím jsou drogy, je to tak snadné konzumovat drogy a zničit si svoje zdraví.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu