Proč je u lidí tak silná víra v boha a mnohé jiné? 

Jsme postavení před problém, a tak věříme že se nám podaří problém zvládnout, takto evolučně vznikla víra boha a mnohé jiné. Jsou víry osobní a víry neosobní ze kterých se stává náboženství nebo politika, bůh nestvořil člověka, ale člověk stvořil boha, aby měl symbol, který mu bude svatý.

S příchodem gramotnosti a tím i veliké vzdělanosti jsme víru modernizovali a optimalizovali proto věříme v to co vidíme v televizi a na internetu, je to digitální víra v zázraky a bohem je zde digitalizace.

Mnoho lidí psychicky usnulo na mnoho století, a tak myslí jako lidi v dávné minulosti a následkem jsou s těmito lidmi problémy, jde příživníky, co se neumí přizpůsobit nové digitální době, nepřizpůsobivým příživníkem může být i ten kdo má vysokoškolský titul.

Vnímám problém s nepřizpůsobivými příživníky jako by šlo o stránky na internetu, na internetu je mnoho stránek, které jsou špatně naprogramované a špatně vypadají. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.