Proč je prezident těžce nemocný MUDr. Vit Kouba

Prezident přišel tajně za lékařem a poprosil jej o dobrou radu. Lékař se podívá na testy, z nemocnice, které sebou přinesl prezident a říká mu, v základních principech je si zde vše podobné, vše, co je živé to bylo evolucí vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu zde sloužilo, je to o tom že se pomocí kopírování dělá ze starého nové, my tomu říkáme genetický proces a po narození následuje výchovný proces, jakmile je vše dokončeno tak je zde pracovní proces, a nakonec je většinou nemoc a potom je zde jistá smrt.

Jak se, tak koukám na vaše testy z nemocnice, tak je to veliký zázrak, že ještě žijete díky dobré zdravotní péči, kterou vám společnost dlouho poskytuje. Problém je v tom že jste přišel za lékařem velmi pozdě, měl jste přijít za lékařem v 10 letech to ještě byla šance na to najít cestu k dlouhověkosti díky tomu že nebudete pít alkoholické nápoje, nebudete kouřit cigarety, nebudete jíst tučná jídla, budete sportovat atd. knih o tom, jak žít zdravě bylo napsáno velmi mnoho.

Žil jste velmi nezdravě od 10 let a následkem je vaše špatné zdraví, jak si to uděláme takové to máme, s tím nejde nic dělat. Připomínáte mi velmi starý počítač s Windows 95, který může ještě posloužit jako psací stroj, ale nejde už připojit na internet, protože je na to pomalý a zastaralý, všude už jste jako prezident byl a už vám jenom zbývá se jít podívat na hřbitov, vše je nejisté a jenom smrt je jistá. Doporučil bych vám návštěvu zpovědnice v kostele a zde se upřímně vyzpovídat ze svých hříchů, aby vaše hříšná duše mohla přijít očištěná do posmrtného ráje, kde už není pro duši žádné pokušení. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..