Proč je každý vysokoškolák blbec

Jak někdo dostane vysokoškolský titul, tak se mu zvedne sebevědomí, a tím se z něj stane blbec, nejhorší je srážka s blbcem. Zde se dostáváme k problematice výhod, společnost je rozdělená na ty co mají výhody a ty co je nemají. Zde se dostáváme k problematice parazitování, výhody umožňují parazitování na těch co výhody nemají, někdo má čistý plat sto tisíc a jiný má čistý plat jenom deset tisíc, tento veliký ekonomický rozdíl je zde díky výhodám a protekci.

Nadbytek pro bohaté vytváří nedostatek pro chudé, vzít násilím bohatým jejich bohatství to nefunguje, jak tedy optimálně vyřešit tento problém? Moderní doba má moderní řešení, nahradíme lidi za roboty, tím skončí problém s tím, že je zde častá srážka s blbci, co mají vysokoškolský titul. Člověk to je opice, co si hraje na vysokoškoláka, robot si na nic pokrytecky nehraje, on je robotem a o tom to je. Podívejte se do továren, zde už ve velkém dochází k nasazení robotů, a tak zde bude brzo robot prezident, co bude vyznamenávat na hradě roboty.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu