Proč je kapitalismus ekonomicky negramotný?

Kapitalismus je založen na tom že mocní okrádají bezmocné a pro mocné je pracující zaměstnanec jenom ekonomickým otrokem, který je snadno nahraditelný. V kapitalismu je vše o výhodách pro ty co jsou nahoře a o nevýhodách pro ty co jsou dole, rovnost je v kapitalismus jenom ve smrti, jakýkoli odpor je v kapitalismus potlačen násilím.

Nacismus to byl čistý kapitalismus a proto zde byli koncentrační tábory, kde se ubožáci eliminovali v plynových komorách po milionech, kapitalismus je dogmatická totalita a život v kapitalismu je pro dělnickou třídu očistcem.

Vše je v kapitalismu o kontrole která nefunguje, všechny evoluční změny u kapitalismu jsou jenom povrchní a pod povrchem je pořád parazitování těch co jsou nahoře na těch co jsou dole. Je třeba konečně nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi se z civilizace odsunou do rezervace, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni komu padni, nejsou v civilizaci lidi tak zde nejsou s lidmi problémy, v rezervaci se od sebe oddělí muži od žen aby se lidi už nerozmnožovali. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti na baterky a tak dostanou roboty na baterky, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..