Proč je dostatek už jenom špatné práce, za špatnou odměnu

Jádrem problému je konkurence, můj úspěch, je možný díky neúspěchů druhého, abych já mohl vyrůst, musí ten druhý zakrnět v mém stínu, nadbytek je zde díky nedostatku, dobrota je žebrota. Je to začarovaný kruh, který je zde už od té doby co existuje zde život, vše se zde egoisticky požírá, a to co egoisticky neuspěje, to evoluce eliminuje. Člověk člověku vlkem, o tom to je, co s tím uděláme?

Řešení je překvapivě jednoduché, nejsou lidi tak zde nejsou s lidmi ani problémy, nahradíme lidi za stroje a počítače, robot prezident bude vyznamenávat roboty a nahý člověk bude ke spatření už jenom v zoologické zahradě, protože zde už nebude k ničemu potřeba. Zaměstnavatel bude potřebovat nové zaměstnance, a tak na internetu nakoupí díly, a roboti z těchto levných dílů, sestaví na míru zaměstnavateli nové roboty.

Roboti mezi sebou nesoutěží o výhody a jistoty, je jim jasné, že jsou zde jenom na to, aby otrocky sloužili svému majiteli, kterým je umělá inteligence, do té doby, než budou majitelem recyklováni. Ono už dneska, začíná díky automatizaci a optimalizaci rychle globálně ubývat dobrá práce, a je dostatek už jenom špatné práce, za špatnou odměnu.