Z dálky mnohé vypadá dokonale ale z blízka poznáme, že to dokonalé není, podívejme se na to, že je zde víra v dokonalého boha a někteří věří v dokonalého Ježíše Krista. Dokonalé je to se nezmění ani za milion let a bude to stejné i za milion let, jde zde třeba o zákon příčiny a následku nebo zákon protikladů mezi kterými je většinou napětí. Podívejme se na složité systémy, jak se neustále evolučně mění, aby vyhověli těm, co je používají, vše je zde ve vývoji, a tak škola života nemá prázdniny.

Vzdělaní lidé neumí mluvit tak aby jim pitomci rozuměli, a tak si pitomci vytvořili svoje zdroje informací kterým rozumí jde o lidovou moudrost která dokáže stručně a jednoduše vysvětlit to co je složité a obtížně pochopitelné. Veliké vzdělání dělá z lidí blázny, co nechápou realitu, stejné je to i s velikou mocí která taky dělá z lidí blázny co nechápou realitu. Každý živý systém to je genetický stroj, který byl vytvořen a nastaven k práci, často dochází k tomu, že je nějaký genetický stroj chybně vytvořen nebo chybně nastaven, a tak jsou s ním problémy, zde se dostáváme ke kontrole, která zajistí kvalitu.

Pokud nefunguje optimálně kontrola tak je zde krize u ekonomiky a politiky, podívejme se na to, že lidi dělají chyby a ty chyby opakují a kopírují, jediným možným evolučním řešením je nahradit globálně lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou lidi tak zde nejsou s lidmi žádné problémy, člověk to byla testovací evoluční verze a finální verzí bude umělá inteligence a autonomní roboti. Zájem evoluce je nad zájmem člověka, člověk není dokonalý, a tak bude evolucí recyklován vše je zde dočasně, protože trvale je zde jenom to, co je dokonalé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..