Proč ekonomika způsobuje politikům blbou náladu?

Politici jsou herci, co si zde hrají na to, že rozumí ekonomice, a vždy se ukáže to, že politici ekonomice nerozumí, a tak mají z toho politici blbou náladu. Politici považují lidi za svoje otroky, v tom je jádro problému že politici nerozumí ekonomice.
 
Tam kde je otroctví tam nefunguje ekonomika, protože se brzo vyčerpají ekonomické zdroje, je to jako pole které není pohnojené a tak na něm nic nevyroste. Můžeme vytvořit iluzi toho, že zde jsou ekonomické zdroje, ale každá ekonomická bublina jednou praskne a následkem je veliká krize. 
 
Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je ekonomika, bez práce nejsou koláče, to je každému jasné. Tento svět je o tom jestli jsi nahoře nebo dole, dole je bída a nahoře je bohatství, to platí jak pro národy, tak i pro jedince. 
 
Pomalu se dostáváme nahoru a rychle se dostáváme dolů, jádrem problému je to že nadbytek vytvoří nedostatek, úspěch vytvoří neúspěch, atd. vše zde jsou váhy, a pokud zde není rovnováha, tak je zde extremismus, a tím je i život zde pro nás pekelným očistcem. 
 
Aby si mohli státní zaměstnanci zvednout dvojnásobně platy, tak musí zvýšit; daně, clo, poplatky, certifikace, atd. nemoc a bohatství nejde dlouho utajit. Následkem bídy a nezaměstnanosti je ekonomická migrace, a stavění plotů, které se snaží ochránit teritoria, kde se lidem zatím dobře žije.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu