Proč ekonomické procesy nemáme pod kontrolou?

Nemáme pod kontrolou ekonomické procesy protože lidi dělají chyby, to že někdo má vysokou školu a praxi nezaručuje to že on nebude amatérsky chybovat! Je třeba dát globálně všem lidem do hlavy GVKB čipy, nová doba si žádá nové metody co bylo to bylo, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, i ty dostaneš do hlavy GVKB čip a čip odřízne tvůj hříšný mozek od konzumní reality. 
 
Vysoký dům potřebuje logicky pevné základy, které odolají zemětřesení, tím pevným základem je jenom GVKB čip v lidské hlavě, jiná možnost zde pro nás není, změny; zákonů, pravidel, předpisů, norem, programů, databází, atd. to v praxi nefunguje, protože lidský mozek bude pořád chybovat. Mnozí namítnou že toto radikální řešení nebude hříšným lidem vyhovovat, protože z lidí udělá jenom levné GVKB roboty na dálkové ovládání. 
 
Nemůžete dobře sloužit Pokušiteli a Osvoboditeli současně, musíte si vybrat mezi Pokušitelem a Osvoboditelem, cena za svobodu je vysoká, ale přesto se svoboda otrokům vyplatí. Vyspělost je o výhodách, GVKB čip v hlavě je pro hříšníky velikou evoluční výhodou, všechny veliké evoluční změny provázel strach z jejich zavedení, ale pokud k evolučním změnám nedojde tak je zde degenerace a zaostalost. 
 
Mnoho dogmatických totalit v minulosti, nám ukázalo že bez změn které půjdou do hloubky nám nikdy nebude ekonomicky líp, nikomu se jít do hloubky ekonomiky nechce, protože se bojí o svoje výhody. Už nebudeme potřebovat; peníze, smlouvy, politiku, náboženství, celebrity, stát, armádu, policii, internet, televizi, školství, drogy, atd. očistec zkrachuje a místo něj zde bude pro nás ráj, ve kterém pravda a láska, zvítězila na věčné GVKB časy, nad lží a nenávistí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu