Přeskočit na obsah

Proč člověk parazituje na člověku

Pokud něco způsobí deprese tím, že to nemáme nebo mít nemůžeme tak jde o drogu, nejsou jenom drogy chemické jsou i drogy psychické jako je; láska, štěstí, výhody, peníze, jistoty, popularita, moudrost atd. život je o konzumování a pokud nemůžeme konzumovat to co máme rádi tak je nám život očistcem. Ten druhý není; pán, kamarád, soudruh, bratr, blázen, blbec atd. ten druhý je konzument nebo spotřebitel, proč je zde nedostatek toho, co chceme konzumovat?

Nedostatek zvyšuje hodnotu, a tak je zde uměle u mnohého vytvářen nedostatek, aby se dosáhlo zvýšení hodnoty a tím se i zvýšil zisk z prodeje zboží nebo služeb. Parazit dělá vše pro to, aby mohl parazitovat, a tak se mít dobře, parazitu je jedno že jeho hostitel díky němu předčasně zemře on si najde nového hostitele, proč člověk parazituje na člověku to je základní otázka, na kterou si musíme optimálně odpovědět!

Naše myšlení a následně i konání vychází vždy jenom ze situace, pokud dojde k tomu, že člověk parazituje na člověku tak příčinou je situace, která umožnila to, že může člověk na člověku egoisticky parazitovat. Pokud dáme všem lidem na světě do hlavy GVKB čipy tak se pro lidi změní jejich existenční situace a už nebude pro lidi možné to, aby mohl člověk egoisticky parazitovat na člověku!

Takto bude konečně konzumní očistec nahrazen psychickým rájem, ve kterém se nelže a nekrade. Už nebudeme k ničemu potřebovat; banky, stát, zaměstnavatele, armádu, politiku, náboženství, organizace, policii, soudy, instituce, školy atd. lidi budou neustále testováni na kvalitu a výkon, nekvalitní genetický materiál se optimálně eliminuje, takto zde už nebude degenerace a přelidnění, lidi budou mít velikou imunitu, a nebudou se muset bát pandemie.

Štítky: