Rubriky
Parazitování

Problém s Romy v EU

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na Romy jako na program, pokud je s programem problém tak ten problém nemůže řešit amatér, ale musí jej řešit profesionál, který vadný program otestuje, a najde způsob jak chyby opravit. Kdo je zde tím profesionálem, který otestuje Romskou problematiku a najde způsob jak chyby opravit?

Tím profesionálem je v EU jenom GVKB, on zná do hloubky Romskou problematiku a ví jak Romský problém opravit, řešení je velmi jednoduché, ten kdo je zde ekonomickým příživníkem, ten skončí v pracovním táboře, jakmile člověk nepracuje, tak jsou zde s ním problémy, práce proměnila hloupou opici na chytrého člověka!

Když podnikatelé a obchodníci odmítají dát práci Romům, tak dostanou Romové práci v GVKB pracovním táboře, není to evolučně nic nového, problémem je to, že politici nechtějí dělat to co je nepopulární, jenže bez nepopulárních opatření, se ekonomika zhroutí. Pokud v EU bude většina Romů v GVKB pracovních táborech, tak zmizí problém s Romy v EU.

V pracovních táborech se děti odeberou Romům a vychovají se tak, že z nich budou hodnotní lidé co nelžou a nekradou. Rom který v pracovním táboře dostane GVKB certifikaci, opustí pracovní tábor a stane se z něj člověk, který není už ekonomickým příživníkem. Pracovní GVKB tábory budou fungovat systémově jako nemocnice, ten kdo optimálně nepracuje, je přeci logicky nemocný člověk.