Pro lékaře jste jenom pytel plný problémů

Naše aktivita, je systematicky nahrazována pasivitou, je to pohodlné jenom konzumovat a nemuset se starat o naše zdokonalování, stává se z nás domestikovaný tvor kterého si domestikovali výhody a jistoty naší konzumní civilizace. 
 
To neřeš a konzumuj všeho je zde dostatek, problém není v tom že můžeme vše snadno konzumovat, problém je v tom, že naše konzumování je extrémní, je to jako s čokoládou, ochutnáte a najednou koukáte, že jste snědli sami velikou čokoládu. Všichni drží v ruce telefon a konzumují to co jim digitální systémy nabízejí, stali jsme se závislí na mnohém, a naše závislosti nás ovládají jako loutku. 
 
Pozoruji, že jsou lidi už otrávení z toho, že jsou pasivními konzumenty, ale jejich změna, vždy znamená jenom vyměnění jedné pasivní závislosti za jinou pasivní závislost. Přijdete za lékařem a on vám napíše léky, je to přeci lékař, on nemá čas a náladu na to se zajímat o to, proč jste otrávení z toho, že jste neustále jenom pasivním konzumentem. 
 
Pro lékaře jste jenom pytel plný problémů, do kterého je třeba pravidelně dávat léky na nemocnou hlavu. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, co je vlastně příčnou toho, že jsme uvěznění v konzumní zlaté kleci? 
 
Ono je to o tom jestli jsi dole nebo nahoře, ten kdo je dole je otrokem, a ten kdo je nahoře ten je svobodný, bohužel většina lidí na světě je dole, a jenom málo lidí je nahoře, nahoru se lze dostat jenom díky štěstí, ovšem štěstí, je zde stejně vzácné jako zlato.   
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu