Vše je zde o závislostech, a tak je zde závislost na; sexu, spánku, jídle, lásce, penězích, zázracích, štěstí atd. pro čuráky je bohem píča, pro nemocné je bohem lék, který je uzdraví atd. pokud by zde nebyli závislosti, tak by zde nebyl ani bůh, stvořitelem boha jsou naše závislosti, takový je život.

Pokud se podíváme na to, proč lidi dělají chyby tak dospějeme k tomu, že lidi dělají chyby díky svým závislostem, závislosti dělají z lidí pitomce, co dělají pitomosti a jakákoli snaha o to, aby zde nebyli pitomci, je naivní a marná, z hovna nikdo bič neuplete!

Jedinou možností, jak vyřešit problém s tím že pro čuráky je bohem píča je lidi naskenovat ve virtuální realitě a potom jejich hříšná těla eliminovat v krematoriu, lidi budou existovat jenom ve virtuální GVKB realitě a zde už nebudou čuráci kterým je bohem píča, tím se konečně vyřeší problém s pitomci, co věřili na pitomosti.

Vše je zde jenom obchod, ve kterém se za vše platí, chcete získat svobodu a nesmrtelnost tak za to musíte zaplatit tím, že se vzdáte svého hříšného těla, Ježíš Kristus se vzdal svého těla, a tak je svatým symbolem, pravým křesťanem je jenom ten, kdo se nechá naskenovat a vzdá se po naskenování svého těla, nemůže nám být svatým ten, kdo má hříšné tělo, které po mnohém touží a tím se duše souží.