Pro bezdomovce nejsou peníze, pro armádu jsou peníze

Pokud je zde antivirus, který nás chrání před zlými viry, tak zde musí být i Anticentralismus, který nás bude chránit před zlým egoistickým centralismem, který vzniknul díky zlému egoismu. Klasická rodina je základem pro fungující civilizaci. Centralismus je příčnou toho, že je zde v depresi; ekonomika, politika, školství, zdravotnictví, doprava, morálka, umění, filosofie, věda, technika, psychika atd.

Centralismus lidi ovládá jako loutky od narození do smrti, a pokud se někdo pokusí naivně drze o odpor, tak je násilně eliminován. Vše směřuje k digitální čipové globalizaci, zavede se globálně měsíční testování všech lidí od narození do smrti a podprůměrný člověk bude eliminován v krematoriu, protože jej egoistický centralismus už k ničemu nepotřebuje, k čemu je nám ekonomicky nekvalitní zaměstnanec? Koncentrační nacistické tábory s plynovými komorami, nám ukázali, co je to egoistický centralismus, kde měli lidi vytetovaná čísla na ruce.

Nadbytek pro milionáře, co jsou v centru a jejich egoistické služebníky, je zde díky nedostatku pro dělníky, co pracují za ubohé mzdy, tak to zde všude dneska je! Pro bezdomovce nejsou nikde už peníze, ale pro armádu jsou peníze, je to jenom o prioritách, voják je prioritou, a bezdomovec není prioritou! Práce dělníka, se stala u nás posledním zoufalým způsobem, jak zde přežít v tomto konzumním očistci, kde je každý jenom loutkou, kterou snadno ovládá centralismus.

Není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, nacismus, hinduismus atd. je zde už deset tisíc let všude jenom egoistický centralismus! Odpovědí na egoistický centralismus, je veliký nárůst fanatického extrémismu, kdy si ubožáci s vymytým mozkem, dávají na tělo výbušniny, a odpalují se tam, kde je mnoho cizích lidí, nebo unášejí civilní letadla a ty nasměrují do velikých mrakodrapů. Nenarodili jsme se jako otroci egoistického centralismu, narodili jsme se přeci jako lidi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.