Přiznej si konečně to, že jsi pitomec, co dělá pitomosti

Reklama dělá z lidí pitomce, a následkem je to že je všude pitomců jako sraček, začíná to pohádkami, kde dobro zvítězí nad zlem, a nakonec vše dobře dopadne, všichni lžou a ten kdo lže ten i krade. Války v nahotě odhalují to, že je zde pitomců jako sraček, poznej sebe a poznáš všechny pitomce na světě, přiznej si konečně to, že jsi pitomec, co dělá pitomosti.

Naštěstí díky moderní vědě a technice zde už brzo bude umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomci se z konzumního očistce přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci přestali rozmnožovat jako invazní druh, nejsou pitomci tak zde nejsou pitomosti.

Pitomci si neuvědomují to, že každá příčina má následek, a tak pokud budou dělat z druhých pitomce pomocí reklamy, tak následkem bude antikoncepce a potraty, protože zde bude pitomců jako sraček. Pitomci si neuvědomují to, že dělají pitomosti, komu není rady tomu není ani pomoci, vše je zde dočasně, a tak i pitomci zde jsou dočasně, jsi jenom pitomá oblečená opice, co si zde hraje na to, co ve skutečnosti není. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *