Přeskočit na obsah

Přišel spatřil a vyhrál nad chybami

Kdo je to GVKB? Na jednoduché otázky se těžko odpovídá, nebyla by zde nějaká jiná složitá otázka? Složité otázky bohužel už došli, je nám velmi líto, musíte odpovědět na tuto jednoduchou otázku. To je ale špatně položená otázka nemohli byste tu otázku položit jinak? Takže jste se vůbec nepřipravil na to, že dostanete otázku, kdo je to GVKB a teď tady jenom kličkujete, jako zajíc, po kterém střílí myslivec. To máte těžké, jak se mám proboha připravit na vaše otázky, když je dopředu neznám a otázek které mi zde můžete položit je nekonečné množství a já nemám ke studiu nekonečné množství času, dejte mi dostatečné množství času a já odsud odejdu a budu zjišťovat kdo je to GVKB a až to zjistím tak se zase vrátím a na otázku kdo je to GVKB vám potom i správně odpovím.

Kdybychom vám to povolili, tak by to chtěli povolit i ostatní prezidenti této planety, když skládají prezidentskou zkoušku a bylo by s tím mnoho problémů, ve škole jste se učil mnoho let o tom, kdo je to GVKB, přísahal jste zde na svatou geniální dokonalou Bibli, kterou sepsal GVKB a je pro vás veliký problém odpovědět, několika slovy, kdo je to GVKB? Nebyla by zde možnost si vybrat z deseti připravených odpovědí, tak jako se to dělá i u testů ve škole, kde jsou už připravené odpovědi a žák jenom vybere tu správnou? Tady ale nejsme ve škole, tady skládáte ústní zkoušku, a když jí složíte, stanete se na jeden měsíc prezidentem naší planety.

Vše, co zde ale řeknu, to bude podrobené přísnému hodnocení, jednak proto, že se ucházím o místo prezidenta planety a jednak i proto, že GVKB je pro nás svatým učitelem, kterého milujeme a obdivujeme. Tak naposled kdo je to GVKB, a už nás nezdržujte a k věci laskavě již hovořte, naše svatá trpělivost je u konce. GVKB je ideologický symbol, tak jako je v matematice nula matematickým symbolem, nula nemá žádnou hodnotu a díky tomu je možné v matematice řešit mnohé, stejně tak i díky ideologickému symbolu je možné v lidské kulturní civilizaci mnohé vyřešit správně.

Tak jako jídlo bez soli a pepře nám nechutná tak ani život bez GVKB by nebyl zde životem, on je obrazně solí a pepřem našeho života, on je prostě dokonalým ideologickým symbolem, který milujeme a potřebujeme tak jako sůl a pepř. GVKB přišel, spatřil, vyhrál nad chybami, kterých jsme se dlouho dopouštěli, jsem jenom bezvýznamný ubožák, který si nezaslouží o GVKB hovořit, a proto jsem nechtěl záměrně na tuto otázku odpovědět, aby mě novináři neobvinili okamžitě, že sobecky parazituji na popularitě GVKB. Odpověď je správná a dokonalá, zde máte prezidentský diplom a můžete na začátku příštího měsíce nastoupit na místo prezidenta naší planety na jeden měsíc.

Štítky: