Přírodní zákony jsou jednoduché a funkční

Podívejme se třeba na to, že i když profesionálně pracujeme tak jsme chudí a máme dluhy, zde jde o ekonomické otroctví, prý nejsou peníze na zvýšení mzdy pro zaměstnance. Nedostatek peněz existuje od té doby, co peníze evolučně vznikli, často zde byla snaha získat peníze pomocí zločinu nebo války, peníze se tak stali ekonomickou drogou, na které je konzumní systém existenčně závislý. Peníze jsou obrazně jako informace, které mohou sloužit nebo vládnout, naše existence je závislá na penězích a informacích, pokud přijdeme o peníze nebo informace tak následují problémy a mnohdy i smrt.

Nadbytek hodnot je zde možný díky nedostatku hodnot, realita je o protikladech, mezi kterými je napětí, nemocný touží po zdraví, chudý touží po bohatství, otrok touží po svobodě, hladový touží po jídle atd. toužení má za následek stres a depresi, pokud není uspokojeno, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v sociálním populismu, ti, co nám zde politicky a ekonomicky vládnou, díky protekci a zákonům, nám slibují sociální výhody, a tak přerozdělují společné peníze podle populárního politického programu.

Při přerozdělování společných peněz velikou roli hrají nutné výdaje, které nejde snadno snížit, nutné existenční výdaje jsou největší položkou při přerozdělování, jde zde nejvíce o; platy, faktury, podpory, důchody, investice, reklamu, dluhy atd. proč má každý stát veliké nutné výdaje? Problém s velikými nutnými výdaji nemá ale jenom stát, stejný problém mají i; podniky, organizace, hnutí, strany, rodiny atd. Vždy když nemohu nalézt optimální řešení něčeho co je zbytečně složité, tak se podívám do přírody a zde optimální řešení vždy jistě najdu, jak příroda vyřešila problém s nedostatkem hodnot?

V přírodě si zisk hodnot musí každý zasloužit profesionální prací, v přírodě není pro nikoho možná protekce, díky které by mohl parazitovat na tom co je mu cizí. V přírodě nejsou teorie a tituly, zde je to o tom že jak si to uděláš takové to i máš, přírodní zákony jsou jednoduché a funkční, lidské zákony jsou složité a nefungují optimálně. V přírodě nikoho nezajímá to, že zde zvířata umírají na nemoci nebo hlady, každý se zde stará egoisticky jenom o sebe, dobrota je zde žebrota.

Často jsem se setkal s tím, že byl někdo cizí označen za; blbce, vola, čuráka, píču, blázna, sobce, hříšníka, idiota atd. málokdy ale zde bylo označení slušné, které by ukázalo to, že někoho máme nezištně rádi. V konzumním očistci nejsou andělé, z dálky zde může čert vypadat jako anděl, jde zde ale jenom o reklamu, která nás klame a dělá z nás pitomce na baterky, pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat veliké daně, tak by se volby všude zakázali, je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože je to pořád jenom populistická politika založená na přerozdělování společných peněz. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *