Příroda je originál a civilizace je kopie

Příroda je přirozenou organizací, a tak je originálem, lidská civilizace není přirozenou organizací, a tak je to ubohá kopie s nulovou hodnotou. Čím více se vzdalujeme od přírody tím více máme problémů, na které nemáme optimální řešení, komu není rady tomu není pomoci. Vše je zde o příčině a následku, každý náš problém tak má i svoje příčiny a pokud tyto příčiny najdeme a odstraníme tak problém zmizí.

Nejvíce problémů máme dlouhodobě s teorií a penězi, jde zde o civilizační náhražky, které v přírodě nikde nejsou používané. Pořád nechápeme to, že realita to je evoluční proces založený na boji o hodnoty, pokud v civilizaci není boj o hodnoty tak následkem jsou v civilizaci problémy, na které není řešení. Mír to je válka vedená tak že ji nevidíme a tato neviditelná válka je pro nás psychickým očistcem.

Jenom smrt dokáže ukončit válku a nastolit mír ve kterém nejsou problémy, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi už žádné problémy. Člověk to byla evoluční testovací verze a finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak se lidi nahradí za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, i na tebe dojde a robot ti vezme tvoje zaměstnání, bez peněz se z tebe stane ubožák.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.